0

Zwroty i reklamacje

Zamknij

Zasady dokonywania zwrotów i reklamacji

W sklepie internetowym ezmysly.pl respektujemy wynikające z przepisów prawa uprawnienia Klientów w zakresie zwrotów i reklamacji produktów, o których informujemy poniżej oraz w Regulaminie sklepu.

Gwarancja producenta

Oferowane przez Nas produkty mogą być objęte gwarancją producenta, która może się różnić w zależności od produktu. W celu skorzystania z gwarancji, należy skontaktować się z producentem korzystając z danych udostępnionych w dokumentach gwarancyjnych lub na opakowaniu produktu.

Rękojmia za wady

Konsumentom przysługuje także prawo do korzystania z przewidzianych w Kodeksie cywilnym uprawnień w ramach rękojmi za wady. W razie wykrycia wad produktu, które istniały już w chwili jego dostarczenia do Klienta, prosimy o kontakt z Nami drogą e-mailową pod adresem sklep@ezmysly.pl i opisanie wady, sposobu jej wykrycia oraz wysłanie stosownych zdjęć. Rozpatrzenie reklamacji powinno nastąpić w ciągu 14 dni. Zwrotu towaru należy dokonać na adres: Dawid Iwanowski – Białogon, ul. Wójtostwo nr 9, 25-813 Kielce.

Odstąpienie od umowy

Konsumentom przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej z Nami umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia produktu. Jednakże, uprawnienie to nie przysługuje w razie otwarcia zapieczętowanego opakowania produktu, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych (zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta). Biorąc pod uwagę przeznaczenie oferowanych przez Nas produktów, otwarcie opakowania, w którym towar został dostarczony, zasadniczo będzie wyłączało możliwość jego zwrotu na podstawie odstąpienia od umowy. W razie chęci skorzystania z tego uprawnienia, prosimy o kontakt z Nami drogą e-mailową pod adresem sklep@ezmysly.pl. Zwrot towaru powinien nastąpić na adres: Dawid Iwanowski – Białogon, ul. Wójtostwo nr 9, 25-813 Kielce. Więcej informacji o prawie do odstąpienia od umowy znajduje się w Regulaminie sklepu, pod którym zamieszczono wzór oświadczenia o wykonaniu tego prawa. 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od Umowy - do pobrania tutaj

Weryfikacja wieku

Sklep zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat?